Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny - Kraków-Rżąka - Strona główna

Strona Parafii Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny - Kraków-Rżąka - Strona główna

OVERVIEW

The site parafia-nawiedzenia.info currently has a traffic ranking of zero (the smaller the more users). We have traversed thirteen pages within the website parafia-nawiedzenia.info and found zero websites referencing parafia-nawiedzenia.info. We have detected three contacts and addresses for parafia-nawiedzenia.info to help you correspond with them. The site parafia-nawiedzenia.info has been on the internet for seven hundred and seventy-one weeks, eleven days, sixteen hours, and fifty-two minutes.
Addresses
Online Since
Sep 2009

PARAFIA-NAWIEDZENIA.INFO TRAFFIC

The site parafia-nawiedzenia.info has seen a alternation amounts of traffic until the end of the year.
Traffic for parafia-nawiedzenia.info

Traffic ranking (by month) for parafia-nawiedzenia.info

Traffic ranking by day of the week for parafia-nawiedzenia.info

PARAFIA-NAWIEDZENIA.INFO HISTORY

The site parafia-nawiedzenia.info was began on on September 24, 2009. It is currently seven hundred and seventy-one weeks, eleven days, sixteen hours, and fifty-two minutes old.
REGISTERED
September

DOMAIN PERIOD

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES PARAFIA-NAWIEDZENIA.INFO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafia-nawiedzenia.info Mobile Screenshot of parafia-nawiedzenia.info Tablet Screenshot of parafia-nawiedzenia.info

Parafia Nawiedzenia N.M.P. Krakow-Rzaka

Andrzej Pierog

Ks. Prymasa Wyszynskiego 6

Krakow, 30-695

AlphaNet Sp. z o.o.

Bema 5

Sosnowiec, 41200

AlphaNet Sp. z o.o.

Bema 5

Sosnowiec, 41200

PARAFIA-NAWIEDZENIA.INFO SERVER

We identified that the main page on parafia-nawiedzenia.info took five hundred and ninety-four milliseconds to stream. Our web crawlers could not find a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider this site not secure.
91.231.140.161

NAME SERVERS

ns1.gbzl.pl
ns2.gbzl.pl

We detected that this domain is implementing the Apache/2 server.

Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny - Kraków-Rżąka - Strona główna

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site parafia-nawiedzenia.info had the following on the site, "5 dni i 11 godzin temu." I noticed that the webpage said " 2 Niedziela Wielkanocna, czyli Miłosierdzia Bożego - 8 kwietnia 2018r." They also stated " Poniedziałek Wielkanocny - 2 kwietnia 2018r. Zapraszamy do nabywania książki o histori naszej parafii i osiedla. Książka stanowi cegiełkę, a środki uzyskane ze sprzedaży będą przeznaczone na dokończenie budowy kościoła. Zpraszamy do zapoznania się ze Słowem wstępnym." The meta header had Kraków Rżąka parafia kościół as the first keyword.

ANALYZE MORE WEB SITES

Parafia NSPJ w Rybniku - Niedobczycach

Grupa modlitewna W SERCU JEZUSA. Żywy Różaniec w intencji dzieci. Sobotni dzień nasi ministranci spędzili w Krakowie. Wyprawę rozpoczęli od wizyty w klasztorze Ojców Kamedułów, potem był stadion Wisły Kraków, sukiennice, Wawel i wreszcie Msza św. w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Szczegółowa relacja oraz zdjęcia z wycieczki dostępne są już na stronie ministrantów. Jezu Chryste, który prawdziwie powstałeś z mart.

Parafia Rzymskokatolicka Marii Panny Nieustającej Pomocy

Pw Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy. Nowy Tomyśl, miasto powstałe na prawie magdeburskim na mocy przywileju wydanego 8 kwietnia 1786 roku przez króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, zamieszkiwała głównie ludność wyznania ewangelickiego.

Parafia Rzymskokatolicka św. Jana XXIII i św. Faustyny w Norwich Polska Parafia

Św Jana XXIII i Św. Św Jana XXIII i Św. WIATMY NA STRONIE POLSKIEJ PARAFII W NORWICH. Serdecznie witam wszystkich Parafian i Gości na naszej stronie internetowej. MSZE ŚWIĘTE w bieżącym tygodniu.

Strona Główna

PARAFIA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA w Lęborku. Do Serca Twego racz nas przytulić , w Twym Sercu na wieki racz nas zachować. Serdecznie witamy na stronie Parafii pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Lęborku. Nasza parafia została erygowana 1 lipca 1994 roku przez Jego Ekscelencję Księdza Biskupa Prof. Intencje mszalne 9 15 kwiecień 2018. II Niedziela Miłosierdzia Bożego 2018.